חדרים בנווה מבטח

רגעי אושר של רוגע היא לצאת מהקופסה, לבחור נקודה רוגע שמרוחק מספיק מהבית אך עדיין קרוב ורגיל להירגע. הצימרים בנווה מבטח הם ההתנסות הרומנטית המושלמת. הם מבודדים, הם מתאימים לזוגות אך גם משפחות יכולות לעשות חיים מאירוח כפרי המעניק דיסקרטיות אל מול הטבע והנוף.

 

בנווה מבטח חדרים לפי שעות צימרים לנופש גמיש יוקרתיים המשלבים באופן מושלם בין דיסקרטיות לשירות יוקרתי ומפנק ביותר.

 

מלבד מיטה ענקית ורגועה, תמצאו בצימרים טלוויזיה המחוברת כמובן לכבלים או לצלחת לוויין, מערכות קולנוע ביתיות, אמבט זרמים, מטבח עשיר היטב ועוד היד נטויה. כמובן שכל חדר אירוח שונה קצת, ישנם חדרים לפי שעות צימרים לנופש גמיש בנווה מבטח שבהם מושם דגש יוצא דופן על עניין המיקום והנוף הרומנטי, כמה מרגיע לשבת במרפסת מבודדת לאור השקיעה וישנם חדרים לפי שעות צימרים לנופש גמיש השמים דגש על אבזור פנים יפה.

 
 
צימרים חדרים לפי שעות בנווה מבטח - צימר : נווה בר
באזור: דרום | בישוב : נווה מבטח - כתובת :ניווט
נווט למקום

חדרים בנווה מבטח

כך או כך - מטרתם של החדרים לפי שעות צימרים לנופש גמיש בנווה מבטח היא אחת. לגרום לשני בני הזוג הנאה רוב, רומנטית ושלווה בכל רגע במהלך השהייה. אם תרצו ל"תבל" את החופשה בקצת אקשן, יש מבחר רחב של אפשרויות. אם מאסתם מהניתוק והשלווה, תיהיה לכם האופציה לאתר בקלות, רכיבת סוסים, טיולי טרקטורונים וכדומה.

 

בעלי החדר אירוח ישמחו לעזור ולהמליץ. אומנם החדרים לפי שעות צימרים לנופש גמיש בנווה מבטח מבודדים ופרטיים, אך הם נמצאים באזור בו יש מבחר רחב של פעילות חופשה ופנאי. אורחי החדרי נופש בנווה מבטח שאינם נמנים עם חובבי האקסטרים, יוכלו לתכנן מסלול הליכה קצר בסמוך לצימר והכי הכי רומנטי לשלב פיקניק מאולתר בחיק החורש באחת מפינות החמד שיש בנווה מבטח, רק הנכם ושירת הציפורים. צימרים בנווה מבטח מציעים לכם חופשה קלה ופשוטה, קצרה, רומנטית, אינטימית וכל מה שיעלה על דעתכם.

 

זה החופש לבחור נכון. בואו לזמן יוקרתיות, בוא לאהוב, בואו להתפנק, אפשרו לכם ניתוק מרבי מן הסביבה ותתחילו להגשים חלומות, להרגיש את השלווה, רק הנכם, החורש והאהבה שלכם.... תודו שזה לא משהו שחווים בכל יום.

 
 
צימרים חדרים לפי שעות בנווה מבטח - צימר : נווה בר
באזור: דרום | בישוב : נווה מבטח - כתובת :ניווט
נווט למקום